Benim diş eti kanamasına ne iyi gelir Başlarken Çalışmak

Bilirkişi hekim Dişle alakadar iltihaplar bölüm, burun ve iaşe çevresi kabil dişe doğru bölgeleri etkileyebilir. Doktorunuza danışmadan herhangi bir ilaç kullanmayın. En kısaca sürede bir diş hekimine sağlık muayenesi olmanızı ve mukteza tedavileri yapmış oldurmanızı salık ederim.

hilal Selam hekim as benim dişim apse kaptı. Fakat apsede balkılar namevcut bir mabeyin başüstüne elan sonra geçti.

kaan Hekim koca benim sol azı dişim önce vecadı sonra balon kabil şkonuti doktora gittim bağırsakini temizledi largopen 500 mg yazdı kullan geçer dedi kullandım şiş indi amma çene kemiğinin üzerinde hayla taşlaşmış şekilde iltihap var.Damağı nimp iltahabı manasızşeşcaz dedi bu otama uygunmudur ?

BÜŞRA merhaba hekim mir benim dişim çürük doktora gittim çektirmek sinein fakat ağrı yapmıyorsa çekmeyelim dedei ve çekmedi

Mütehassıs hekim Dilek bey Öncelikle geçmiş olsun.Kuvvetli çekimler sırasında üst çenede sinüsün açılması sık alınlaşılan bir komplikasyondur.Özellikle diş kökleri sinüse yakın ise.Çekilen dişte enfeksiyon nanay ise kök kalması tıkızntı yaratmayabilir.

serpil Selam hocam benim on disimin tam altinda bugün gün iltihaplar olusuyordu. Rahatsiz oldugum icin onlari sıktım patlayip dağıldı.

Uzman doktor Oluşan apselerin kurutulması ve dişlerinizin iyileştirme olması icap.. Yine dokumalacak kontrollerle gerekiyorsa köprülerin değustalıkmesi gerekmektedir.

gulsum Merhaba benim sag tarafim sebebiyle felci geçiriyor sol tarafim daki 3 dis apse yapti yüz felciyle alakali olabilirmi

fizik one-time offer Hocam merhaba. Benim sol ust peş disimde agri var. Abse yahut 20 lik disimin cikmasindan supheleniyorum. Disimin orda sari bir sislik vardi ve bende o kapanıkği iğneyle patlatip icindeki siviyi cikardim amma hala agri devam ediyor ve sislik duruyor ne yapmam gerekir?

April Hekim mir merhabalar benim bir dişimin kök bölgesinde apse oluştu. Baloncuk şeklinde hekim kök bölgenin çekilmesi çıkadınlması gerektiğini söylemiş oldu.

Bilirkişi hekim Antibiyotik tesirini gösterecektir. Doktorunuz vermiş başüstüneğu ilçaları tarif ettiği şekilde lamaya devam edin bir sonraki termin geçmişine denli.

gördum ne ola bilir pop over to this website her see this here turli agri stoper kulandim sensodyne macunu aldim tuzlu suyla gargara yapiyom hic yarar etmiyor agri gunden gun artiyor lutfen yardimci olun evde baska ne sistem uygulayabilirim cok halsizlik var vucudumda yorgunluk sitma sizce cidi bisey olmasin ne olur yardimci olabilirseniz cok sevinirin.

hilal dişime yaklaşık bir sene önce hat tedavisi örgüldı ancak aradan iki kamer geçmeden o dişimde bir kırılma oldu ve dişimin bağırsaki oyuk gibi oldu çizmek yediğim dakika çiğneme esnasında ağrıma oluyo dişlerimi birbirine bastıramıversiyon ne yapmam gerekiyo yardımcı olursanız sevinirim

gülneşeli selam hocam 3haftadır diş balkısı çekiyorum dr gittiğim bile doktorum ilaç tedavisine esasladı 1 haftasının sonun da apse geçmemiş enjeksiyon tedavesine sarrafiyealadık 5günün sonun da dişimi çekti ve halen ağrıyor dr gittiğim de bunu olabilceğini söledi ağrı stoper ve antibiyotik kullanmama mukabil dertlarım devam ediyor napmalıyım

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *