Greatest Kılavuzu diş eti kanaması için ne yapmalı için

Mahir doktor Dileyiş ederim geçmiş olsun.. Ağrılarınız oluşursa doktorunuza sormaya ve burada sormaktan çekinmeyiniz.

Bilirkişi hekim Yararlı diş çekimi sonrasında ağrı mümkün. Diş kemiğe ilişkilı başüstüneğandan dolayı sizin görmüş olduğunüz seksiyonü acaba diş kökümü kaldı olarak vergilamış olmanız normaldir. Bölgeye kürdan yada özge bir gövde sokmayın bu dertlarınızı arttırabilir.

kaan Hekim satma benim sol azı dişim önce ağrıdı sonra balon kabilinden şnöbetti doktora gittim bâtınini temizledi largopen 500 mg yazdı kullan geçer dedi kullandım şiş indi fakat çene kemiğinin üzerinde hayla taşlaşmış şekilde iltihap var.Damağı nimp iltahabı münhalşeşcaz dedi bu otama uygunmudur ?

Uzman doktor Doktorunuzun önerilerinin dışına çıkmayınız. Antibiyotik önlemlarınızı kullanmaya devam ediniz.

meliss Selam benim disim ilk agridi sonrasında yanagim sisdi ve hat tedavisi veya cekim islemimi olcak cunku istemiyorum

benim dişime ortalama 52 sıra önce kanal tedavisi olması icap ettiğini söylemiş oldu fakat farklı sebeplerden ötürü bir türlü diş doktoruna gene gidemedim.

Diş sağlamlığı ve ağızda oluşan çürükler bazen çoğumuz tarafından önemsenmezler. Ama bir zamanlar müdahale edilmeyen ve bakımı mimarilmayan dişler ötede çok henüz heybetli sorunlara niye olabilmektedirler. Özellikle diş çürümelerinde diş köklerine ve diş etlerine yayılan enfeksiyonlar diş zayiatına niye olmaktadırlar.

çağatay Merhaba.Ben hat tedavisi görmekteydim ve bir aydır bitmedi kök ölmedi gerekçesiyle. en sonunda o dişim apse oldu ve çok kötü ağrıyor.

Bisey cikti berenarı buyuk bogazlarina kadar agri yapiyo hastaneye gitcez fakat dis iltihaplanmasi boylemi oluto

nur Selam hocam ben18 evetşındayım bundan4 kamer önce üst cenemin sol 6 ve 7 numaralarinda çürüme gördüm ve savsama see page etmemek namına ağrı olmamasına mukabil bir hekime başvurdum. Hekimim röntgene lazım duymadi ve disimde çokça hasar olmadığını söyledi ve amalgam dolgu yapti.dolgudan sonrasında disim devamlı agriyordu ve yüksek oldugunu da başkalık yazar 2gun sonrasında hekimime yine gittim, dolgu sonrası agrinin alışılagelen oldugunu söylemiş oldu ve disimin şiddetli kisimlarini torpu yontemiyle duzeltmeye calisti fakat disim uyusturulmadigi icin cok agrim başüstüne koltukta acidan aglayinca hekimim disi tam temizleyemedigini dolguyu tekrarlayacagini söyledi ancak hekimime guvenmedigimden gitmedim sinav donemimde gitmem mumkun degildi.

Mazhar Selam hocam kırılmış olan dişim apse yaptı doktora gittim antibiyotik tedavisi goruyorum ne hin gidip dişimi cekebiliim

fatma ören Dişimin kökleri arasında apse var dışa diş etime iltihaplı sivilce kabil şçalışmalik var dr çekilmesini söylemiş oldu tedavisi kabil mü

Spesiyalist hekim Eğer doktorunuz çekilecek dediyse iltihabın durumu garçekten müterakkitir. İsterseniz başka bir uzmanada danışabilirsiniz.

Elif Merhaba ben Türkiye’de yasıdeğerlendirme bundan 5 kamer once çürük olan dişim kurtarıldı kanal tedavisi ve dolgusu gestaltldı . Suan dinlence sinein Diş eti kanamasına ne iyi gelir almanyadayım inanılmaz bir diş dertsı çekiyorum ve ağzımda baska çürüklerde var fakat Almanya’da ağrı sebebi ile doktora gittim çıkma dolgundan dolayı ağrı oluştuğunu sinirlerinin muhik bir sekilde öldürülmediğini söyledi o havza apse yapmış ilaç verdi ve dişin dibine ilaç yerleştirecek arızi dolgu yaptı read moreÂ… ancak benim halen kafayı taam derecede bir vecam var kulağıma kursakıma ve edisyonma vuruyor ağrı yardımcı olun lütfen ne yapmam gerekiyor normal mi bu dertlar hekim düzgülü oldugunu sabırlı olmam icap ettiğini söylemiş oldu olağandan şiddetli ağrım var bu olağan mi gercekten cevap bekliyorum lütfen yardımcı olun

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *